IV Niedziela Adwentu i Boże Narodzenie

  1. W Domu Katolickim można nabyć jeszcze opłatki i świece Caritas.
  2. Dziękuję za ofiary i dary dla potrzebujących oraz Caritas Parafialny za przygotowanie i rozwożenie paczek na święta. Zrobiono 55 paczek żywnościowych.
  3. Pasterka będzie o g. 22:00 i 24:00, a w Boże Narodzenie Msze św. o g. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:30 (nie ma Mszy św. o g. 7:00).
  4. W drugi dzień świąt wspominamy św. Szczepana pierwszego męczennika.
    Msze św. jak w niedzielę. Zapraszamy na kolędowanie przy żłóbku o g. 15:00.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Świętej Rodziny. Zapraszamy wszystkich na rodzinne kolędowanie przy żłóbku o g. 15:00. Prosimy zabrać ze sobą swoje instrumenty muzyczne.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy ustawili żłóbek, choinki i wykonali dekorację.

 

Drodzy Siostry i Bracia!

W tych pięknych chwilach, życzymy Wam wiele wiary – pozwalającej zobaczyć to, czego oczami ciała zobaczyć się nie da, wiele nadziei – niosącej pokój w sytuacjach, w których o pokój najtrudniej i wiele miłości – potrafiącej przezwyciężać to wszystko, co tylko miłość przezwyciężyć potrafi.

Niech nowonarodzone Dziecię Jezus weźmie w swoje ręce i przeniknie boską mocą całą Waszą codzienną egzystencję, obdarowując chwilami tak potrzebnego wytchnienia, udzielając głębokiej pokoju i prawdziwego radości.

Życzymy też wiele mocy Ducha Świętego do wiernego pełnienia codziennych obowiązków, a także wszelkiej doczesnej pomyślności.

                                                                 + Stanisław Gądecki

                                                        Arcybiskup Metropolita Poznański

Ks. Prob. Tadeusz Naskręt

Ks. Wojciech Bonk

Ks. Rafał Gromadecki