Przejdź do treści

Parafia pw. św. Józefa
w Lesznie

Archidiecezja Poznańska

niedziela:

  • 7.00
  • 8.00
  • 9.30 – z udziałem młodzieży, szczególnie kandydatów do bierzmowania
  • 11.00 – z udziałem dzieci
  • 12.30
  • 18.30

poniedziałek – sobota:

  • 8.00
  • 18.30
  • INTENCJE MSZALNE 25.02. – 3.03.2024

     

    25.02.2024

    II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

    7.00

    + Bronisław Tylinski – od żony

    8.00

    Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Św., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Karola w dniu urodzin

    9.30

    + Stanisława, Stanisław Jasiak, Jadwiga, Bronisław Błaszkiewicz i zm z rodziny, oraz o łaskę zdrowia dla Ewy

    11.00

    + Edward Krauze ( 2 rocz. śm.)

    12.30

    + Jan Poloch, Anna, Marian Kubiak, Helena, Jan Kubiak. O zdrowie dla Emilii Poloch

    16.00

    + Edward Kowalski (1 rocz. śm.). Z okazji 80 urodzin Bogumiły z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

    18.30

    + Mirosław Chudziński – od Krystyny Zaremba

    26.02.2024

    PONIEDZIAŁEK

    8.00

    O zdrowie dla Marka

    10.00

    + Konstanty Żarski

    18.30

    1) + Stefan, Stanisława, Piotr Furmaniak; Maria, Franciszek Skomry

    2) + Anna Jędrzychowska – od IX Róży Kobiet

    27.02.2024

    WTOREK

    8.00

    + Antoni Kęsicki (4 rocz. śm.) i zmarli z rodziny Kęsickich Juwów

    10.00

    O zdrowie i błog. Boże na dalsze życie dla Janiny

    18.30

    1) + ks. Henryk Iniec; Władysława, Szczepan, Roman Szkudlarczyk; Jan i Stanisława

    2) + Anna Chwaliszewska – od córki Aliny z rodziną

    28.02.2024

    ŚRODA

    8.00

    + Marianna, Jan Walendziak

    10.00

    + Jan, Janina Żarski; Stefan, Zofia Łodyga; Jan Manyś

    18.30

    1) + Anna Jędrzychowska – od wnuka Jerzego z rodziną

    2) + Teresa, Stefan Grzegorzewscy i zmarłych z rodziny; + Martin Ber

    29.02.2024

    CZWARTEK

    8.00

    + Jadwiga Rodewald – od Żywego Różańca

    18.30

    1) + Mieczysława Szudra – od córek z rodzinami

    2) + Bronisław Tylinski – od córki Beaty z rodziną

    1.03.2024

    PIĄTEK – I Piątek miesiąca

    8.00

    Z okazji 25 r. urodzin Adama, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośb. o dalsze Boże błog.

    17.00

    + Ryszard Zakrzewski (4 rocz. śm.) i zmarłych z rodziny Zakrzewskich i Nowaków

    18.30

    + Monika Samol – od rodziny Kaczmarek i Ujczak

    2.03.2024

    SOBOTA – I Sobota miesiąca

    8.00

    Intencja Żywego Różańca

    18.30

    1) + Helena (3 rocz. śm.) i Henryk Ratajczak oraz za zmarłych z rodziny Ratajczaków i Jabłońskich

    2) + Marek, Bogdan, Maria Szymyślik i zmarłych z rodziny

    3.03.2024

    III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

    7.00

    + Kazimiera Majorek

    8.00

    W pewnej intencji

    9.30

    + Kazimierz Nadolny; Bolesław Cugier

    11.00

    + Anna Jędrzychowska – od wnuczki Agnieszki z synami

    12.30

    + Józefa, Julian, Kazimierz Wronka

    16.00

    + Teresa i Czesław Zbyrad oraz Oskar Zbyrad i zmarłych z rodziny

    18.30

    + Otton, Luba Poźniak i zmarłych z rodziny

Biuro parafialne

poniedziałek
8.30 -10.00

środa
16.30 -18.00

piątek
8.30 -10.00