intencje mszalne 4. – 11.02.2018

4.02.2018 NIEDZIELA – 5. w ciągu roku
7.00 + ks. Stanisław Stopka (5 r. śm.)
8.00 + Władysław, Emilia Konopniccy; Maria, Stanisław Fogt i zmarli z rodzin Konopnickich i Daszkiewiczów
9.30 + Maksymilian (25 r. śm.). Jadwiga Robińscy; Hieronim Misiorny i zmarli z rodzin Robińskich, Misiornych, Wolnych, Waltrów
11.00 + Sylwia Strzelbicka (10 r. śm.) i zmarli z rodzin Strzelbickich i Grześko
12.30 + Rozalia, Józef Łąkowscy
15.00 Dzieci I-komunijne
18.30 + Maria, Ludwik, Benedykt Bejma; Stanisława Wawrzyniak
5.02.2018 PONIEDZIAŁEK
8.00 + Kazimierz Przybył – od Bogdana i Huberta Kołak z Leszna
18.30 + Arkadiusz Grochowczak (2 r. śm.); Ireneusz (17 r. śm.), Roman, Mirosław, Klara Grochowczak
Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w 90. rocznicę urodzin Czesławy, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatki i jej Rodziny
6.02.2018 WTOREK
8.00 + Bogdan Stocki – od rodziny Kubiaków
18.30 + Adam Nowak – od siostrzeńca Adriana z rodziną
+ Krystyna Wawrzyniak – od rodziny Kalitków i Kaczmarków
7.02.2018 ŚRODA
8.00 + Irena Piotrowska – od wnuka Krzysztofa z żoną i prawnuczką
18.30 + Stanisława Walkowiak – od sąsiadów
+ Jan Maćkowiak – od rodziny Stephanów
8.02.2018 CZWARTEK
8.00 + Bogdan Stocki – od sąsiadów
18.30 + Jerzy Szumiński – od syna Sebstiana z żoną i dziećmi
+ Marta, Katarzyna Baldau; Ingrid Zieschang i zmarli z rodzin Rogala, Chojnackich, Adamczewskich, Burzyńskich, Szywałów, Piskorz i dusze w czyśćcu cierpiące
9.02.2018 PIĄTEK – święto Ofiarowania Pańskiego
8.00 + Edmund Kiciński – od żony
18.30 + Franciszka, Stanisław Linke; Emilia, Stanisław Budzyńscy i zmarli z tych rodzin
o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Pauliny i Janiny i ich poczętych dzieci
10.02.2018 SOBOTA
8.00 + Artur Tarasewicz
18.30 + Józefa, Jan Fiszer
+ Marta, Mieczysław Lewandowscy i zmarli z rodziny
11.02.2018 NIEDZIELA – 6. w ciągu roku
7.00 + Jan, Barbara Kobylniccy; Krystyna, Eugeniusz Czyż
8.00 + Helena, Franciszek Lipowi; Adam Świętek i zmarli z rodzin Lipowych i Świętek
Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej i dla Kapłanów
9.30 + Kazimiera, Bernard Płaczek; Irena, Edmund Cuske; Pelagia Kortylewska
11.00 + ks. Józef Kuchciński (4 r. śm.)
12.30 + Walenty Kędziora i zmarli z rodzin Kędziorów, Patelków i Kaniewskich
18.30 + Helena Sikorska (9 r. śm.); Walenty, Ryszard, Zdzisław Sikorscy; Alicja Babiak
Za wszelkie błędy w nazwisku, przepraszamy. Prosimy je zgłaszać przed mszą w zakrystii.