intencje mszalne 28.01.2018 – 4.02.2018

28.01.2018 NIEDZIELA – 4. w ciągu roku
7.00 O zdrowie dla Renaty
8.00 + Joanna, Alojzy Szczerbal; Jarosław Brambor
9.30 + Waldemar Płóciniak; Anna, Stefan Waligóra
11.00 + Adam Małyszek (6 r. śm.)
12.30 + Anna Stankiewicz – od syna Andrzeja z rodziną
Z okazji 1. rocznicy urodzin Olgi – z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla niej i Rodziców
18.30 + Józef, Jadwiga, Anna, Maria, Agnieszka Waldmajer; Antoni, Stanisława Budzińscy
29.01.2018 PONIEDZIAŁEK
8.00 + Zenon Machowiak – od sąsiadów z ul. Piaskowej
W intencji Dariusza, w 40. rocznicę urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
18.30 + Stefan, Marian Organiszczak
30.01.2018 WTOREK
8.00 + Kazimiera Mikołajczyk – od Wspólnoty Żywego Różańca
18.30 + Stefania Konieczek – od wnuczek Alicji i Iwony
+ Jerzy Szumiński – od syna Marcina z żoną
31.01.2018 ŚRODA
8.00 + Stanisław Kaczmarek – od Aleksandra i Mirosławy z rodziną
+ Edmund Moszczak – od rodziny
18.30 + Edward Ratajczak – od rodziny Pocholczyków i Agaty Koman
1.02.2018 CZWARTEK
8.00 + Edmund Kiciński – od sąsiadów
18.30 O dary Ducha Świętego dla kapłanów, o liczne, święte powołania kapłańskie; za zmarłych członków Apostolstwa Modlitwy i ks. Stanisława Sikorskiego
Helena, Henryk Melerowicz
2.02.2018 PIĄTEK – święto Ofiarowania Pańskiego
8.00 + Felicja, Stefan Maćkowscy i zmarli z rodziny
9.30 + Aldona Oroczko – od chrzestnego Tadeusza
17.00 + Maria Machoy i zmarli z rodziny
18.30 + Maria, Jan Kuta; Agnieszka, Michał Cisowscy; Katarzyna Walkowiak i zmarli z rodzin Cisowskich, Walkowiaków, Pirogów i Kutów
3.02.2018 SOBOTA
8.00 Żywy Różaniec
18.30 + Maria, Walenty Matysiak
zmarli z rodziny Andrzejewskich
4.02.2018 NIEDZIELA – 5. w ciągu roku
7.00 + ks. Stanisław Stopka (5 r. śm.)
8.00 + Władysław, Emilia Konopniccy; Maria, Stanisław Fogt i zmarli z rodzin Konopnickich i Daszkiewiczów
9.30 + Maksymilian (25 r. śm.). Jadwiga Robińscy; Hieronim Misiorny i zmarli z rodzin Robińskich, Misiornych, Wolnych, Waltrów
11.00 + Sylwia Strzelbicka (10 r. śm.) i zmarli z rodzin Strzelbickich i Grześko
12.30 + Rozalia, Józef Łękowscy
15.00 Dzieci I-komunijne
18.30 + Maria, Ludwik, Benedykt Bejma; Stanisława Wawrzyniak
Za wszelkie błędy w nazwisku, przepraszamy. Prosimy je zgłaszać przed mszą w zakrystii.