intencje mszalne 25.03. – 2.04.2018

25.03.2018 NIEDZIELA – 6. Wielkiego Postu – niedziela Męki Pańskiej
7.00 + Irena, Jan Matyasz i zmarli z rodziny
8.00 + Anna, Stefan Dżumaga
9.30 + Felicja Dekiert; Józef, Franciszek, Jadwiga, Piotr, Helena, Pelagia Dekiert
11.00 + Kazimiera, Bolesław, Roman Szudra; Stefania, Zygmunt Misiak i zmarli z rodziny
12.30 + Zbigniew Kopski
16.00 + Bożena Olejnik
18.30 + Józef Matuszewski; Jan, Regina Musielak i zmarli z rodziny
26.03.2018 WIELKI PONIEDZIAŁEK
8.00 + Włodzimierz Dwornik (6 r. śm.)
18.30 + Janina, Helena Szulc i zmarli z rodziny Szulcków
+ Barbara Cieślak; Bogusław, Jan, Jadwiga Szaj
27.03.2018 WIELKI WTOREK
8.00 + Pelagia Szczepaniak-Konieczna – od siostry Haliny z mężem
18.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 4. rocznicę urodzin Stasia i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
+ Zofia Kłodnicka (5 r. śm.)
28.03.2018 WIELKA ŚRODA
8.00 + Henryk, Antonina, Józef Stachowscy; Anna, Roch Nowak; Gertruda, Maria, Franciszek Waldmajer
18.30 + Czesław Siniecki
+ Tadeusz Kurp (20 r. śm.); Krystyna, Weronika, Piotr Kurp i zmarli z rodziny
29.03.2018 WIELKI CZWARTEK – TRIDUUM PASCHALNE
18.30 Za Parafian
+ Agnieszka, Rufin, Halina Malepszy; Joanna, Antoni Musielak
+ Maria, Władysław Zakrzewscy; Elżbieta, Feliks Durka; Katarzyna, Franciszek Mikołajczak i zmarli z tych rodzin
30.03.2018 WIELKI PIATEK – TRIDUUM PASCHALNE
8.00 JUTRZNIA Z GODZINĄ CZYTAŃ
18.30 Liturgia Męki Pańskiej
31.02.2018 WIELKA SOBOTA – TRUDUUM PASCHALNE
8.00 JUTRZNIA Z GODZINĄ CZYTAŃ
31.03.2018 WIELKANOC – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
20.30 Za Parafian
+ Zenon, Cecylia, Kajetan Świderscy
+ Jacek Kurzawski
1.04.2018 WIELKA NIEDZIELA – TRIDUUM PASCHALNE
8.00 + Jolanta Słabkowska (1 r. śm.)
9.30 + ks. Tadeusz Patelka i zmarli z rodzin Patelków i Gierów
11.00 + Kazimierz Leciejewski (1 r. śm.)
12.30 Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w czasie 50. lat małżeństwa Krystyny i Mieczysława, z prośbą o dalsze Jego błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną
18.30 + Antonina, Jan, Stanisław, Zenon Sworowie; Maria, Alfons Kalitka; Zygmunt, Witold Wojciechowscy
2.04.2018 PONIEDZIAŁEK – OKTAWA WIELKIEJ NOCY
7.00 + Ryszard, Łucja, Jan Taczak; Maria Flanc
8.00 + Stefan, Agnieszka, Stanisław Grześkowiak; Benigna, Stanisław Kasperscy i zmarli z rodziny
9.30 + Edward Kowalik (27 r. śm.); Stefania Kowalik (5 r. m.)
11.00 + Wacław Samol; Ryszard Szczurowski
12.30 + Halina Gałka; Ignacy Gałka
18.30 + Franciszek, Helena, Czesław Stasińscy; Lidia, Jan Kaźmierczak
Za wszelkie błędy w nazwisku, przepraszamy. Prosimy je zgłaszać przed mszą w zakrystii.